Castle Rock Dizisinin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

haberler

Stephen King’in eserlerini temel alan ve J.J.Abrams tarafından yapılan Castle Rock dizisi ile ilgili yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Bu tanıtım videosunda dizi hakkında daha fazla bilgi edinmiş olduk. HULU‘da 2018 yazında yayınlanacağı söylenen dizi ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Stephen King’in hikaye ve romanlarında yer alan Maine eyaletine ait kurgusal kasabası Castle Rock’tan ismini alan dizi, Stephen King’in eserlerine ve karakterlerine göndermeler yaparak oluşturuldu. Uzun süredir konuşulan projeye ait tanıtım videoları çıkmaya başladı.
Henry Deaver (Andre Holland) bir ipucunu takip ederek doğup büyüdüğü kasabasına geri döner. Alan Pangborn (Needful Things – Ruhlar Dükkanı karakteri) ona neyin peşinde olduğunu sorduğunda Shawshank’ten bir çağrı aldığını söyler. Bununla birlikte görüntülerde henüz anlamlandıramadığımız ve hakkında bilgi sahibi olmadığımız karakterler ve olaylar da mevcut. Bill Skarsgard‘ın canlandırdığı karakteri hapishanede görüyoruz. Aynı zamanda Kujo göndermesini ve Sissy Spacek (Carrie filminin başrol oyuncusu) görüntülerini de tanıtımda görmekteyiz.

Sam Shaw ve Dustin Thomason‘un oluşturduğu, J.J.Abrams‘ın yapımcılığını üstlendiği Castle Rock dizisi bu yaz HULU‘da yayınlanacak. 10 bölüm süreceği belirtilen dizinin ikinci tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın