End of Watch (Son Nöbet) 17 Nisan’da Çıkıyor

haberler

Stephen King’in “Bill Hodges Üçlemesi” olarak adlandırılan yeni serisinin son romanı olan End of Watch yani Son Nöbet, 17 Nisan‘da sadık okuyucular ile buluşacak.

Stephen King severlerin uzunca bir süredir beklediği Bill Hodges serisinin son kitabı Son Nöbet, Altın Kitaplar tarafından yapılan duyuru ile 17 Nisan‘da satışa çıkacak. Bu tarihe kadar çeşitli kitap satış sitelerinde ön siparişe açılan kitap, Bay Mercedes ile başlayan ve Kim Bulduysa Onundur ile devam eden maceranın son ayağı olacak
Son Nöbet’in konusu:

AMERİKA’NIN EN BÜYÜK HİKÂYE ANLATICISINDAN YİNE OLAĞANÜSTÜ BİR ROMAN.

“Mercedes Katili” geri döndü. Bu kez düşmanlarını intihara sürükleyip intikam almayı planlıyor. Bill Hodges ve Holly Gibney, Brady Hartsfield’i durdurmanın bir yolunu bulmak zorundalar, yoksa kendileri de onun kurbanı olacaklar. Stephen King, Bay Mercedes ve Kim Bulduysa Onundur ile süren Bill Hodges üçlemesini dehşet verici bir macerayla sonlandırıyor.”

Stephen King, 2014 yılında Bay Mercedes ile çıktığı Bill Hodges yolculuğunda, Brady Hartsfield isimli bir Mercedes katilini araştıran emekli polis Bill Hodges’un hikayesini bizlere sunmuştu. 2015 yılında serinin ikinci kitabı Kim Bulduysa Onundur raflarda yerini aldı. Bu sefer de inzivaya çekilmiş ünlü bir yazar; intikam duygusuyla dolu saplantılı ve öfkeli bir okur; soğukkanlı bir cinayetin ardından yıllarca gömülü kalmış, içi hazine değerinde onlarca defterle dolu bir bavulu konu alan Stephen King, Sadist’ten sonra bizi yine edebiyat aşığı bir psikopatın hikayesi ile baş başa bırakmıştı. Serinin üçüncü ve son kitabı olan Son Nöbet ise Bill Hodges ve Brady Hartsfield arasındaki son savaşa bizi davet ediyor.

One thought on “End of Watch (Son Nöbet) 17 Nisan’da Çıkıyor

Bir cevap yazın