Gerald’s Game (Oyun) İlk Fragmanı Yayınlandı

haberler

Stephen King’in Gerald’s Game (Oyun) isimli romanından uyarlanan Netflix filmi Gerald’s Game’e ait ilk fragman yayınlandı. Fragman, umut verici bir King uyarlamasının yolda olduğunu gösteriyor.

Stephen King’in 1992 yılında yayınlanan romanı Oyun (Gerald’s Game), küçük bir kaçamak yapmak için göl evine giden bir çiftin başına gelen korkunç olayları konu alıyor. Gerald, karısını yatağa kelepçelemiştir ve seks oyununu oynamaktadır. Fakat karısı Jessie bundan hoşnut değildir. Kelepçeli bir şekilde yatakta yatarken kocasının kalp krizi geçirmesi sonucu ölmesi bu seks oyununu korkunç bir hayatta kalma oyununa dönüştürecektir.
Yönetmenliğini Oculus, Hush gibi filmlerden tanıdığımız Mike Flanagan‘ın üstlendiği yapım, Netflix’te yayınlanacak bir televizyon filmi olacak. 1 saat 43 dakika sürecek olan filmin ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda romanda gördüğümüz pek çok sahneyi görüyoruz ve bu da kitaba sadık bir uyarlama ile karşılaşacağımızı gösteriyor. Tabii Oyun romanının cinsel yönü ağır basan bir konuya sahip olması yapımcı firmayı ve yönetmeni bu konuda zorlamış gibi görünüyor. Çünkü fragmanda izlemiş olduğunuz Jessie‘nin üzerinde kıyafet varken romanda böyle bir durum yoktu.

2017 yılı tam anlamıyla bir Stephen King uyarlama yılı oldu. Kara Kule, O, Mr.Mercedes ve Sis’ten sonra Oyun da 2017 Stephen King uyarlamaları arasında yerini alacak.

29 Eylül 2017‘de yayınlanacak olan filme ait ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.Bir cevap yazın