Hayaletin Garip Huyları Tam Metin Geliyor!

haberler

Stephen King’in en çok sevilen hikaye derlemelerinden olan Hayaletin Garip Huyları (Night Shift)  yeni ve tam metin baskısı ile yakında çıkıyor.

Altın Kitaplar, Mayıs ayında yapmış olduğu duyuru ile Hayaletin Garip Huyları hikaye derlemesinin tam metin olarak baskıya hazırlandığını açıklamıştı. Hayaletin Garip Huyları’nın tam metin baskısının yapılmasını Facebook ve Instagram grubumuzda başlattığımız mail gönderme istekleri ile Altın Kitaplar’a iletmiştik. Başarılı olduğumuzu görmek gerçekten sevindirici oldu.

Hayaletin Garip Huyları, ilk duyurusunun üzerinden yaklaşık 6 ay geçse de sonunda geliyor. Altın Kitaplar, 1 Kasım 2019 itibariyle kitabın okurlarla buluşacağını duyurdu.

Stephen King’in 1978‘de yayınladığı ilk hikaye derlemesi olan Hayaletin Garip Huyları (Night Shift), ülkemizdeki basımında 313 sayfadan oluşuyordu. Orijinalinde bulunan 20 hikayeden yalnızca 11’i bu baskıda yer alıyordu. Yeni baskıda artık 20 hikayenin hepsi yer alacak. 

Bu hikayelerin hangilerinin Türkiye baskısında daha önce yer alıp hangisinin yer almadığını öğrenmek için Hayaletin Garip Huyları sayfamıza giriş yapabilirsiniz. 

HAYALETİN GARİP HUYLARI SAYFASI

Amerika’da çıkan orijinal versiyonunu 431 sayfa olan kitap Stephen King severler tarafından merakla beklenmektedir. 1 Kasım itibariyle bu bekleyip sona erecek. 

Bir cevap yazın