Kara Kule (The Dark Tower) Fragmanı Yayınlandı

haberler

Stephen King’in 8 kitaplık efsane serisi Kara Kule‘nin beyaz perdeye uyarlanması konusu yıllardır gündemi meşgul ediyordu. Nitekim, geçtiğimiz sene bu proje hayata geçirildi ve Kara Kule’nin ilk sinema uyarlamasının yapım aşaması başladı. Kara Kule filminin nasıl olacağı konuşulurken Roland karakterinin Idris Elba olarak belirlenmesi, King hayranlarını şaşırttı. Kitap serisinde Roland karakteri beyaz iken siyahi bir oyuncunun Roland olarak seçilmesi, Sadık Okuyucu’nun kafasını karıştırmış oldu. Bununla birlikte filmin kitapları birebir temel almayacağı, belli bir bölümden yola çıkarak yeni bir senaryo yazılacağı bilgisi de King hayranlarını üzmüştü.

Sonuç olarak filmin çekimleri tamamlandı ve artık vizyon tarihi beklenmeye başlandı. 4 Ağustos tarihinde izleyenlere sunulacak olan The Dark Tower (Kara Kule) filminin ilk fragmanı da 3 Mayıs itibariyle yayınlandı. Fragmanda, Roland, Jake ve Siyahlı Adam temel alınırken, Jake ve Roland’ın ilk buluşmasını ve Siyahlı Adam’a karşı olan mücadelesine ait görüntüler bizleri karşılıyor.

Fragmanda Overlook Oteli ve Pennywise göndermeleri acaba diğer eserlerle bağlantı kurulacak mı izlenimi de vermiyor değil.

TÜM DETAYLARI İLE KARA KULE FRAGMAN İNCELEMEMİZ

Bakalım fragman sonrası King hayranları ilk günlerde aldıkları haberlerin üzüntüsünü atlatabilecekler mi?

Başrollerinde Idris Elba ve Matthew McConaughey‘in rol aldığı Kara Kule’nin ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.



One thought on “Kara Kule (The Dark Tower) Fragmanı Yayınlandı

Bir cevap yazın