O 2.Film (It Part 2) İlk Fragmanı Yayınlandı

haberler

Stephen King’in en ünlü romanlarından olan O (It)’nun devam filmine ait ilk fragman yayınlandı. İlk filmi 2017 yılında vizyona giren O (It), çok büyük bir gişe başarısına imza atmıştı. Devam filmi aynı başarıyı gösterebilecek mi göreceğiz.

Stephen King’in 1983 yılında yayınlanan ve yayınlandığı sene Amerika’da en çok satan roman olan O (It), 1990 yılındaki Tv uyarlamasından sonra 2017 yılında beyaz perdeye uyarlanmıştı. Film, “Kaybedenler Kulübü” üyelerinin çocukluk dönemini anlatmış ve ikinci film için açık kapı bırakmıştı. Andy Muschietti‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu ilk film büyük bir gişe başarısına imza atmış ve 2017 yılının en iyi korku filmlerinden biri olarak gösterilmişti.
Stephen King’in 1216 sayfalık dev romanı, iki bölüm halinde seyircilere sunuldu. İlk bölümde kahramanlarımızın çocukluk dönemi anlatılırken bu kez “Kaybedenler Kulübü” üyelerinin yetişkinlik dönemini izleyeceğiz.

Korkunç palyaço Pennywise aradan geçen 27 yıl sonunda Derry’de terör estirmeye devam etmektedir. Şimdi “Kaybedenler Kulübü” üyeleri için yeminlerini hatırlama ve Pennywise ile tekrar mücadele etme zamanı gelmiştir.

O 2.Film (It: Part 2)’nin yayınlanan ilk fragmanında Baverly’nin çocukken yaşadığı evi ziyaret ettiği unutulmaz sahne yer alıyor. Baş rollerinde James McAvoy, Javier Botet, Jessica Chastain gibi yıldız isimlerin bulunduğu film, 6 Eylül‘de vizyona girecek.
FRAGMANI TÜRKÇE ALT YAZILI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN:

h

One thought on “O 2.Film (It Part 2) İlk Fragmanı Yayınlandı

Bir cevap yazın