Son Nöbet (End of Watch) – 2016

 

 

Orijinal İsmi Türkçe İsmi Çıkış Yılı Sayfa İncelemesi
End of Watch Son Nöbet 2016 374 VAR

 

““Mercedes Katili” geri döndü. Bu kez düşmanlarını intihara sürükleyip intikam almayı planlıyor. Bill Hodges ve Holly Gibney, Brady Hartsfield’i durdurmanın bir yolunu bulmak zorundalar, yoksa kendileri de onun kurbanı olacaklar. Stephen King, Bay Mercedes ve Kim Bulduysa Onundur ile süren Bill Hodges üçlemesini dehşet verici bir macerayla sonlandırıyor” Son Nöbet – Tanıtım Yazısı

Stephen King’in, son dönemde kaleme aldığı polisiye türdeki roman serisi (Bill Hodges Serisi)’nin son kitabı olan Son Nöbet, diğer iki kitapta olduğu gibi Stephen King’in polisiye türünde de ne kadar başarılı olduğunu bizlere gösteriyor.

Mercedes Katili olarak adlandırılan Brady Hartsfield’ın, hastane odasında geçirdiği günlerde keşfettiği yeteneği onun son kozu olarak karşımıza çıkıyor. Bill Hodges, bir taraftan hastalığı ile boğuşurken bir taraftan da Brady’e karşı son raundu kazanmaya çalışıyor.

Stephen King’in günümüz teknolojisinden yararlanarak ortaya çıkardığı bu ürpertici hikaye seriye yakışır bir son olarak karşımıza çıkıyor.

(İnceleme yazımızda detayları bulabilirsiniz.) – İNCELEME YAZISINI OKUBir cevap yazın