Stephen King Uyuyan Güzeller 2 Temmuz’da Çıkıyor

haberler

 

Stephen King’in oğlu Owen King ile beraber yazmış oldukları Sleeping Beauties (Uyuyan Güzeller) romanı 2 Temmuz’da ülkemizde piyasaya çıkıyor.

Korku-Gerilim edebiyatının yaşayan efsanesi sayılan Stephen King, yeni kitabında oğlu Owen King ile ortak bir çalışma gerçekleştirdi. Babası gibi son derece başarılı romanlara imza atan Owen King, babasının yolundan gittiğini bizlere bu kitapta gösteriyor. İki King bir araya gelerek bizlere korku ve gerilim dolu bir macera sunuyorlar.
Uyuyan Güzeller, yakın bir gelecekte uykuya dalan tüm kadınların uyunamayıp bir koza haline dönüşmesi ile birlikte dünya üzerinde ortaya çıkan bir krizi konu alıyor. Bu kadınları uyandırmaya çalışan erkeklerin başlarına türlü belalar geliyor. Kadınsız bir dünyaya doğru adım adım ilerleyen insanlık nasıl bir sonucun içinde kendisini bulacak?

Stephen King, aynı Mahşer ve Kubbenin Altında romanları gibi bizi uzun ve bol karakterli bir maceraya sürüklüyor. 700 sayfanın üzerindeki bu romanda Amerika’nın siyasi ve güncel problemleri de ele alınıyor.

Stephen King’in oğlu Owen King ile birlikte kaleme aldığı bu eser Altın Kitaplar’dan 2 Temmuz’da raflara çıkıyor. Kitap yayınlandığında ve okuduğumuzda sitemizde inceleme yazısını bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın