The Mist (Sis) Dizisine Ait İlk Fragman Yayınlandı

haberler

Stephen King’in Skeleton Crew (Ülkemizde Sis ismiyle yayınlandı) ismiyle yayınlanan hikaye derlemesinin giriş hikayesi olan The Mist (Sis), beyaz perdeden sonra dizi uyarlaması ile karşımızda olacak. Diziye ait ilk fragman yayınlandı.

Stephen King’in sevilen eserlerinden olan The Mist (Sis), 2007 yılında ünlü yönetmen Frank Darabont imzası ile beyaz perdeye taşınmıştı. Özellikle final sahnesi ile kendisinden sıkça söz ettiren film, başarılı Stephen King uyarlamalarından biri olarak yerini aldı. Sinemadaki başarısından yola çıkılarak Sis’in dizi uyarlamasının yapılması kararlaştırıldı ve ilk sezonu 10 bölümlük bir dizi olarak The Mist (Sis) karşımızda…

The Mist (Sis), bir kasabanın üzerine aniden çöken bir sis bulutunun içerisinden gelen ve başka dünyalara ait yaratıkların yol açtığı kaosu anlatıyor. Bu kaos içerisinde bir süpermarkette kapalı kalan bir grup insanın hikayesinin anlatıldığı hikaye, King’in en sevilen hikayelerinden biri olarak görülüyor.
The Mist (Sis)’in başrollerinde Morgan Spector, Alyssa Sutherland, Gus Birney, Danica Curcic, Okezie Morro, Luke Cosgrove, Darren Pettie, Russell Posner, Dan Butler, Isiah Washington, Jr. ve Frances Conroy yer alıyor. Spike kanalı tarafından yayınlanacak dizinin 10 bölümden oluşan ilk sezonu 22 Haziran’da başlayacak.

Dizinin yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın