The Mist (Sis) Dizisinin 2.Fragmanı Yayınlandı

haberler

2017 yılı için “Stephen King Uyarlama Yılı” diyebiliriz. Ustanın efsane eseri Kara Kule’ye ait film uyarlamasının bu yıl vizyona girecek olması, 27 yıl sonra korkunç palyaço Pennywise’ı yeniden görecek olmamız ve son olarak da King’in en sevilen hikayelerinden Sis’in dizi olarak karşımıza çıkacak olması… Bu üç büyük olay, bu yılın Stephen King’le dolu geçeceğini gösteriyor.

The Mist (Sis), ilk olarak 2007 yılında film uyarlaması ile karşımıza çıkmıştı. Frank Darabont‘un yönettiği bu film, özellikle finali ile dikkatleri çekmişti. Başarılı King uyarlamalarından sayılan Sis, bu kez de dizi olarak karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz ay ilk tanıtım videosu yayınlanan dizi uyarlaması, bazı ufak farklılıklar ile gelecek. Bir dizi olması nedeniyle konunun uzatılması amacıyla yeni karakterler ve olayların eklendiğini görüyoruz. Ama genel konu hikaye ile aynı gibi görünüyor.

Bir kasaba üzerine aniden çöken bir sis bulutunun içerisinden çıkan dünya dışı yaratıklar kasaba halkının kabusu olacak.

Spike‘ın yapımcılığını üstlendiği dizi 10 bölümden oluşacak. İkinci sezonunun olup olmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Diziye ait ikinci fragman da bugün yayınlandı. İlk fragmana göre çok daha fazla korkunç sahnenin bulunduğu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Dizi, 22 Haziran‘da başlayacak.Bir cevap yazın